LED реклама

LED реклама

Кожен бізнес потребує реклами. І не просто реклами, а найбільш підходящої, яка буде приємна для очей, досягаючи максимального числа людей. І тут на допомогу приходить LED освітлення, яке вже проникло у всі сфери нашого життя через свої численні переваги.

Світлодіоди відрізняються енергетичною ефективністю. Вони споживають набагато менше енергії, ніж флуоресцентне освітлення, можуть використовуватися тривалий час, рентабельні. Світлодіоди також сприяють зниженню вуглецевого відбитка. Позитивним є і те, що впровадження зелених рішень стає головним пріоритетом для сучасних компаній і підприємств, а LED реклами безпечні для навколишнього середовища. Світлодіоди також відомі своїм довголіттям і не вимагають додаткової проводки, яка псує ефект гарної та інтересної реклами. Не на останньому місці і те, що вони не дратують наші очі, при цьому достатньо яскраві, щоб відповідати своєму призначенню. Високий CRI індекс передачі кольору дозволяє зберігати природні, натуральні кольори об'єктів, роблячи їх більш привабливими для очей. У продуктів V-TAC , CRI> 80 за шкалою від 0 до 100.

LED освітлення застосовується і в зовнішній рекламі завдяки своїй стійкості до температурних амплітуд (від -20 ° до + 45 ° С) або вологості. Популярні світлові написи або панно, навіть екрани, можуть використовуватися для приваблення уваги людей безпосередньо на вулиці. Це чудовий спосіб популяризації знижок і нових продуктів, а також заохочення клієнтів відвідувати сторінки в соціальних мережах і сайтах, реєструючись для отримання актуальної інформації або бюлетенів.