Антибактеріальна лампа з озоном

Антибактеріальна лампа з озоном

Антибактеріальні лампи випромінюють УФС світло, яке в поєднанні з озоном вбиває 99,9% бактерій, вірусів і навіть кліщів в приміщенні. Ці світильники використовуються в  школах, готелях, дитячих садочках, офісах, а завдяки V-TAC тепер ви можете використовувати їх у власному будинку. Вони охоплюють площу 60 кв. метрів та діють на 360 градусів.

Однією з найважливіших переваг цих світильників є те, що вони легко переносяться і при своїх компактних розмірах - 14/15/43,7 см - завжди можуть бути з вами на дачі, на відпочинку або в кемпінгу. Вони також мають надзвичайно довгий термін експлуатації - 6000 годин, а випромінювачі - бактерицидні сигари є замінними. Ще одна перевага полягає в тому, що вони вправляють ідеальну роботу при низькій потужності - всього 38 Вт.

Важливо зазначити, що коли ці світильники працюють у приміщенні, люди, тварини та рослини повинні знаходитись поза ним. Для захисту людини, що включає лампу, запуск триває 10 секунд. Після стерилізації рекомендується провітрювати приміщення протягом 20-30 хвилин.

Завдяки подвійному захисту - УФ та озону, ці лампи є ідеальним вибором для профілактики в епідеміологічній ситуації, в якій ми живемо останніми місяцями. Вони знезаражують повітря та поверхні i пропонують можливість повернення до нормальної роботи в офісу, або відвідування ресторанів та готелів.