Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест), Австрії (Відень) та Україні.

V-ТАС є зареєстрованою торговою маркою,створеною та розробленою на основі ідеї світлодіодного освітлення. Наша головна мета - проектування, розробка та розповсюдження всіх типів світлодіодних освітлювальних рішень з акцентом на масові продукти та досягнення найкращого співвідношення ціна / якість.

Компанії, які виробляють продукцію V-ТАС, дотримуються стандартів якості та мають сертифікати CE/EMC, ROHS, DEKRA, GS, TUV, ROHS, видані акредитованими лабораторіями. Це гарантує найвищу якість світлодіодів та компонентів, що використовуються для створення найкращого продукту.
Новий офіс та логістичний центр

Новий офіс та логістичний центр

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 42 000+ квадратних метрів.
Галерея
London Stock Exchange “1000 companies which inspire Europe”
В результаті наполегливості та постійного розвитку, продукти V-TAC були нагороджені золотою медаллю на 73-му Міжнародному технічному ярмарку в Пловдив в 2017 році. Роком раніше V-TAC зайняв місце в рейтингу London Stock Exchange «1000 компаній, які надихають Європу», який поставив його поруч з інноваційними компаніями, які мають потенціал для розвитку економіки.
Всі продукти V-ТАС виробляються після проведення ретельних техніко-економічних та практичних досліджень, з основною метою енергозбереження та збереження навколишнього середовища. Зі збільшенням інформованості про світлодіодні технології у глобальному масштабі, V-ТАС прагне бути в числі лідерів у розробці та розповсюдженні цієї технології та запропонувати найновіші досягнення в своєму списку продуктів.

Компанія V-ТАС співпрацює з провідними компаніями з метою розповсюдження асортименту продукції, що вже існує в Європі, на Близькому Сході та в Азії. V-TAC має репутацію як один з надійніших брендів, що пропонує світлодіодну продукцію неперевершеної якості.

Через постійне прагнення до надійності та якості своєї продукції, V-TAC підписав угоду про поставку світлодіодних чіпів та компонентів з компанією SAMSUNG. З початку 2018 року було розпочато зміну асортименту продуктів з серії V-TAC PRO, які були виготовлені з використанням світлодіодних чіпів Samsung і пропонуються з гарантійним терміном 5 років.

V-ТАС завжди докладає зусиль, щоб зберегти свій професійний імідж і розвиватися як один з провідних брендів у галузі світлодіодної індустрії з його безкомпромісним прагненням до якості та послуг.

Дякуємо за кожну хвилину, яку ви витрачаєте на перегляд сторінок нашого сайту!
Команда V-TAC