Антибактеріальна лампа з озоном

Антибактеріальна лампа з озоном

Антибактеріальні лампи випромінюють УФС світло, яке в поєднанні з озоном вбиває 99,9% бактерій, вірусів і навіть кліщів в приміщенні. Ці світильники використовуються в  школах, готелях, дитячих садочках, офісах, а завдяки V-TAC тепер ви можете використовувати їх у власному будинку. Вони охоплюють площу 60 кв. метрів та діють на 360 градусів.

LED реклама

LED реклама

Кожен бізнес потребує реклами. І не просто реклами, а найбільш підходящої, яка буде приємна для очей, досягаючи максимального числа людей. І тут на допомогу приходить LED освітлення, яке вже проникло у всі сфери нашого життя через свої численні переваги.

Крок за кроком

Крок за кроком

З допомогою LED продуктів бренду V-TAC можна зробити під'їзд і сходові клітини вашого будинку більш безпечними, одночасно з цим, крок за кроком покращуючи дизайн інтер'єру. Гра світла і тіні здивує вас своїми можливостями, і, крім того, економією енергії. Світлодіоди відрізняються більш тривалим терміном користування, що значно скорочує витрати на обслуговування.

LED освітлення для більш безпечних доріг

LED освітлення для більш безпечних доріг

Хороша видимість має першорядне значення для безпечного водіння. Ось чому хороше освітлення доріг не менш важливо, ніж освітлення автомобіля. Світлодіоди - найкраще рішення, тому що не створюють відблиски, не дратують очі, і вони просто безцінні під час туману. Крім того, у них довгий термін експлуатації, і все більше міст замінюють традиційне освітлення на LED.

Сертифікати

Dekra
CE / EMC
GS
ROHS
TUV