Політика захисту персональних даних

Зміст цього веб-сайту: www.V-TAC.eu („Сайт“) узгоджується з Законом про захист персональних даних та відповідними нормативними положеннями. Ця Політика захисту персональних даних має на меті інформувати вас про метод, який ми використовуємо для обробки ваших персональних даних, а також ваші права контролювати ці дії.

Ваша згода та наша відповідальність

Приймаючи політику захисту персональних даних V-TAC і залежно від обраних вами послуг, ви надаєте свою добровільну згоду на автоматичну обробку ваших особистих даних у відповідному обсязі для маркетингових цілей. V-TAC залишає за собою право в будь-який час змінювати Політику захисту персональних даних і відповідно інформуватиме про це своїх клієнтів.

V-TAC не обробляє особисті дані для осіб, які не досягли 18-річного віку, без згоди їхніх батьків або законних опікунів.

V-TAC прагне надати вам доступну та корисну інформацію на Сайті. Обробляючи ваші персональні дані і повністю дотримуючись їх конфіденційності, ми готуємо вміст, який може відповідати вашим уподобанням користувача. V-TAC використовує ваші особисті дані виключно для досягнення мети, яку було зібрано.

Безпека Сайту досягається за допомогою технічних та організаційних заходів проти втрати, знищення, проникнення, зміни або розповсюдження ваших даних сторонніми особами. V-TAC не несе відповідальності за захист даних за межами регулярних заходів, які він здійснює. Що б не було передбачено чинним законодавством, незважаючи на те, що після виконання мети збору ваших персональних даних, V-TAC знищує ваші особисті дані.

Особисті дані, оброблені нами

Персональні дані, які ми отримуємо від вас, залежать від вибраної вами служби. Вона надається на добровільній основі і присвячена персоналізації Сайту та отриманих вами рекламних матеріалів, якщо ви вибрали цю послугу. Ці особисті дані можуть бути:
 • Ім'я та прізвище;
 • PIN;
 • Електронна пошта;
 • Контактна адреса;
 • Контактний номер телефону.

Використання файлів cookie

Ваші права

У випадку, якщо ви дозволили обробку ваших персональних даних компанією V-TAC Європа, у будь-який час ви маєте наступні варіанти:
 • Доступ до персональних даних та інформації, наданої ними, стосовно обробки цих даних;
 • Вилучення, виправлення або блокування персональних даних у разі обробки, що порушує Закон про захист персональних даних;
 • Відмова від отримання електронного бюлетеня та електронних маркетингових комунікацій.
Цю опцію можна здійснити, надіславши електронною поштою адресу електронної пошти: office(at)V-TAC.eu, або надіславши листа звичайною поштою, за адресою: "V-TAC EUROPE" Ltd, "Rozhen" bul. 41, Sofia 1271, BULGARIA.

Контактна форма

Якщо у вас виникли запитання стосовно методу, який ми використовуємо для обробки ваших особистих даних або будь-яких пов'язаних з ним питань, зв'яжіться з нами за допомогою одного з наступних методів:
 • Телефонуйте за телефоном: + 359 (02) 905 66;
 • Надішліть нам листа за адресою: office(at)V-TAC.eu;
 • Надішліть листа поштою: "V-TAC EUROPE" Ltd, "Rozhen" bul. 41, Sofia 1271, BULGARIA.