Правила повернення

Несправні товари або товари, що не були замовлені, можуть бути повернуті відповідно до умов наших правил повернення.

Якщо ви отримали непотрібні товари або товари, що були замовлені помилково, ви можете повернути їх у вигляді кредиту. Такі товари буде прийнято тільки за умови зберігання цілісності пакування (відсутні ознаки відкривання коробки) та збереження початкового товарного вигляду. Якщо ви отримали товари, що не зазначені в інвойсі, але хочете їх лишити – будь ласка, повідомте про це представника V-TAC, щоб отримати необхідні документи.

Будь ласка, переконайтеся, що ви додаєте супровідний лист разом з вашим іменем, номером замовлення, поштовою квитанцією, та зазначенням обраної дії, тобто заміну, кредит або повернення грошей.

Будь ласка, прочитатайте всі терміни та умови, наведені нижче, до обробки повернення.

Для несправних товарів:

 • Протягом 14 календарних днів з моменту доставки ми завжди пропонуємо вам на вибір обмін або відшкодування (без урахування поштових витрат).
 • Протягом 2 років з моменту поставки, якщо виникла проблема із вашим продуктом, ми зазвичай пропонуємо швидкий ремонт, обмін або кредит (кредит включає вартість доставки).
 • Щоб отримати право на відшкодування або обмін, несправний виріб не повинен мати несправностей, викликаних нещасним випадком, недбалістю, зловживанням.
 • Ми перевіряємо кожен товар, який повертається до нас, після отримання його буде перевірено і протестовано нашим випробувальним центром. Заміна або повернення коштів буде призначено, якщо буде виявлено несправність.
 • У випадку, якщо заміни не будуть доступні, вам буде запропоновано альтернативний продукт, або буде надано кредит, у певних випадках буде запропоновано повне відшкодування.
 • Усі поштові витрати на заміну продукції, ремонт або гарантійне обслуговування сплачуються Замовником.

Якщо в нашому випробувальному центрі не буде виявлено жодної помилки, цей продукт буде повернений вам.

Для пошкоджених товарів:

 • Примітка: Будь ласка, перевірте вироби на механічні пошкодження, перш ніж підписати поштову накладну кур'єра. Напишіть свої примітки на акті прийому-передачі товару. Тільки таким чином поширюється поштова гарантія. Якщо ви підписуєте поштову накладну без будь-якої примітки пошкодженого товару, а потім дізнаєтеся про них, ми можемо вам відмовити в компенсації.
 • Якщо будь-який продукт прибув пошкодженим, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою обслуговування клієнтів протягом 3 календарних днів з дати поставки для оформлення його заміни.
 • Товари, не зазначені як пошкоджені через 3 дні, не можуть бути прийняті для заміни.

Для товарів, які не є несправними:

 • Якщо товар, який доставлено V-TAC, не те, що ви замовили або доставлена невірна кількість, V-TAC не несе ніякої відповідальності перед вами, якщо ви не зв'язалися з нашою службою обслуговування клієнтів протягом 3 днів з моменту отримання дозволу на повернення.
 • V-TAC не несе відповідальності перед вами за будь-які втрати або збитки, що виникають у зв'язку з будь-якою проблемою, яку ви повідомляєте. V-TAC не несе відповідальності за оплату будь-яких грошей вам у вигляді компенсації ніж повернути вам суму, сплачену вами за вказані товари.
 • Ніщо в цій умові не обмежує будь-які права, які ви могли б мати як споживач відповідно до чинного місцевого законодавства.
 • Всі повернені товари будуть перевірені на предмет пошкодження та автентичності після отримання, якщо V-TAC не виявить будь-яких дефектів, ми залишаємо за собою право відмовитися від компенсації або заміни та повернення товару.
 • Якщо вам більше не потрібна ваша покупка та вона залишається не відкритою та не вживаною, ви можете повернути її нам на протязі семи календарних днів с дати покупки та отримати відшкодування. Будь ласка зауважте, що ми не компенсуємо кошти на доставку товару, якщо це не було помилкою з нашого боку.

Зверніть увагу: будь-який товар, що повертається, повинен бути в оригінальній упаковці.

Якщо це не допоможе вам з вашим запитом, надішліть нам листа до нашої служби підтримки клієнтів за адресою office@v-tac.eu office@v-tac.eu.

Адреса для повернення

"V-TAC EUROPE" Ltd
 "Rozhen" bul. 41, Sofia 1271,
BULGARIA