Умови доставки

V-TAC Europe підписала контракти з провідними транспортними компаніями, щоб запропонувати нашим клієнтам і партнерам швидку, ефективну і дешеву доставку до кожної країни Європи. Ми пропонуємо швидку доставку повітрям до найбільших аеропортів у кожній країні або за вашою адресою, а також наземну доставку за вашою адресою вантажівкою або службою доставки.

Вся продукція буде надійно запакована у фірмову упаковку V-TAC.

Ваше замовлення може бути розділене на декілька посилок, це означає, що ваші посилки можуть надходити в різний час.
*Коли товари доставлено, вам необхідно звірити вміст вантажу з супровідними документами та переконатися у відсутності пошкоджень. Якщо вміст не є правильним або виникли будь-які транспортні пошкодження, ви повинні відзначити це на транспортній накладній та повідомити V-TAC якомога швидше.

Торгівельні замовлення

Замовлення, що зроблені через менеджерів з продажу, не мають фіксований час доставки. Будь ласка, переконайтеся, що ви дізнались про час та умови доставки з вашим представником по електронній пошті або факсу.

Умови повернення та заміни

Будь ласка, ознайомтеся з нашими умовами повернення, натиснувши тут. Якщо це не допоможе вам з вашим запитом, будь ласка, надішліть нам листа до нашої служби підтримки клієнтів office@v-tac.eu і ми будемо раді допомогти.