Distributors

Розшукуємо партнерів, оптових покупців та трейдерів

Ми пропонуємо вам можливість стати частиною нашої дистриб'юторської, маркетингової та роздрібної мережі партнерів, це означає, що ви зможете запропонувати своїм клієнтам сучасні та технологічно просунуті продукти за вигідними цінами.

V-TAC Europe також шукає компанії, які зараз імпортують світлодіодні продукти з Китаю та / або інших виробничих територій. Ми можемо запропонувати нове рішення, використовуючи власну інтегровану мережу поставок, включаючи наявність запасів у європейському складському просторі, ціни на рівні або навіть нижчі, ніж китайські виробничі пропозиції, стабільна якість, швидке та ефективне післяпродажне обслуговування міжнародної європейської гарантії до 2 років і т.д.

Якщо вам цікаво дізнатися більше, будь ласка, зв'яжіться з нами, ми із задоволенням обговоримо найбільш вигідні для вашого бізнесу умови співпраці.

Ми постачаємо нашу продукцію до кожної країни Європи, а також експортуємо за її межі.

V-TAC пропонує:

Distributors

Конкурентні ціни
та чудові знижки

Distributors

Маркетингові матеріали – каталоги, вивіски, стенди

Distributors

Високу якість – гарантія від 2 до 5 років з дати покупкиКонтакти

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   "V-TAC EUROPE" Ltd "Rozhen" bul. 41, Sofia 1271, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs
TUV

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 42 000+ квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.