Новини

LED реклама

Кожен бізнес потребує реклами. І не просто реклами, а найбільш підходящої, яка буде приємна для очей, досягаючи максимального числа людей. І тут на допомогу приходить LED освітлення, яке вже проникло у всі сфери нашого життя через свої численні переваги.

Крок за кроком

З допомогою LED продуктів бренду V-TAC можна зробити під'їзд і сходові клітини вашого будинку більш безпечними, одночасно з цим, крок за кроком покращуючи дизайн інтер'єру. Гра світла і тіні здивує вас своїми можливостями, і, крім того, економією енергії. Світлодіоди відрізняються більш тривалим терміном користування, що значно скорочує витрати на обслуговування.

LED освітлення для більш безпечних доріг

Хороша видимість має першорядне значення для безпечного водіння. Ось чому хороше освітлення доріг не менш важливо, ніж освітлення автомобіля. Світлодіоди - найкраще рішення, тому що не створюють відблиски, не дратують очі, і вони просто безцінні під час туману. Крім того, у них довгий термін експлуатації, і все більше міст замінюють традиційне освітлення на LED.

Сторінка 1 із 30

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.