Новини

Антибактеріальна лампа з озоном

Антибактеріальні лампи випромінюють УФС світло, яке в поєднанні з озоном вбиває 99,9% бактерій, вірусів і навіть кліщів в приміщенні. Ці світильники використовуються в  школах, готелях, дитячих садочках, офісах, а завдяки V-TAC тепер ви можете використовувати їх у власному будинку. Вони охоплюють площу 60 кв. метрів та діють на 360 градусів.

LED реклама

Кожен бізнес потребує реклами. І не просто реклами, а найбільш підходящої, яка буде приємна для очей, досягаючи максимального числа людей. І тут на допомогу приходить LED освітлення, яке вже проникло у всі сфери нашого життя через свої численні переваги.

Крок за кроком

З допомогою LED продуктів бренду V-TAC можна зробити під'їзд і сходові клітини вашого будинку більш безпечними, одночасно з цим, крок за кроком покращуючи дизайн інтер'єру. Гра світла і тіні здивує вас своїми можливостями, і, крім того, економією енергії. Світлодіоди відрізняються більш тривалим терміном користування, що значно скорочує витрати на обслуговування.

Сторінка 1 із 30

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   "V-TAC EUROPE" Ltd "Rozhen" bul. 41, Sofia 1271, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs
TUV

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 42 000+ квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.