Новини

LED освітлення в метро

LED освітлення в метро

LED освітлення вже заволоділо всіма сферами нашого життя. Але його потенціал перетворювати великі міста в більш зелені місця з більш якісним життям все ще не розкритий повністю. За останні роки все більше світових столиць змінюють звичайне освітлення в метро на енергетично ефективні світлодіоди.

Таким чином, освітлення підземних станцій максимально наближається до природного світла і не дражнить очі. А це великий плюс для одного з найбільш популярних видів транспорту в світі, що дає нам можливість швидко дістатися до місця, куди ми прямуємо.

Крім того, LED освітлення робить станції метро і рейкові шляхи більш світлими, що знижує передумови виникнення інцидентів. Світлодіоди безпечніші, ніж звичайні лампи, що перетворює їх в ідеальний вибір для підземних станцій. Вони економлять значну кількість енергії, що знижує витрати міських адміністрацій.

Не варто забувати, що LED освітлення не містить токсичні матеріали і на 100% утилізується. Безумовно, цілісна заміна освітлення вимагає великих інвестицій, але користь для людей і природи того варта. Причому, ці інвестиції повертаються дуже швидко через низькі витрати на енергію і обслуговування.

V-TAC пропонує якісне освітлення, яке може відповідати потребам будь-якого великого міста, чия адміністрація намагається знизити свої витрати і зменшити екологічний відбиток на нашій планеті.

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.