Новини

LED вечірка

LED вечірка

Все більше число нічних клубів віддають перевагу LED світлу в своєму дизайні. Хтось ставить акцент на підсвічуванні барів або стін, хтось створює справжні світлові арт інсталяції, які залучають безліч відвідувачів. Ця технологія швидко увійшла в усі сфери нашого життя, в тому числі зручно почуває себе і в нічному житті.

Світлодіоди - бажаний варіант освітлення з багатьох причин. Він не тільки економічніше і безпечніше, що дуже важливо для безпеки відвідувачів. Світлодіоди включають опцію швидкої зміни кольору, що робить їх більш привабливими. Виділяють менше тепла в порівнянні зі звичайними лампами, створюючи в залах більш комфортну обстановку.

LED освітлення відрізняється більш тривалим терміном експлуатації, в тому числі економією витрат на обслуговування. Під час величезної популярності сельфi і соціальних мереж, ці світлові інсталяції є вдалим рішенням для реклами і збільшення числа клієнтів. Крім того, світлодіоди сприяють підвищенню якості фотографій за умови підходящої колірної температури.

У сезон корпоративних вечірок залишається зібратися з колегами і відсвяткувати кінець року. Але не варто чекати грудня, щоб насолодитися яскравим світлом і прожекторами. За допомогою продукції V-TAC ви можете перетворити свій будинок в сцену, а світло - в мистецтво.

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.