Новини

Наближає Різдво!

Наближає Різдво!

У найпрекраснішу частину року - Різдвяні свята, настає час приділити більше уваги найближчим людям. Професійні фотосесії стали обов'язковою частиною свята, а різні студії змагаються в створенні кращих декорацій. Але цього не достатньо для відмінного кадру. Професіонали знають, що хороша камера потребує і правильного світла.

Світлодіоди швидко перетворюються в бажане джерело світла. Ця технологія випромінює менше тепла в порівнянні зі стандартними лампами, допомагаючи учасникам відчувати себе більш комфортно під час зйомки. LED освітлення також пропонує можливість регулювати ступінь освітленості. А це надає істотну користь для досягнення різних ефектів під час фотосесій. Більш того, через низький витрати енергії, ви можете придбати світлодіоди з батареєю, розмістивши їх всюди, незалежно від наявності вільних електричних розеток. І так, світло увімкнене, декорації підготовлені, начитається диво.

Якщо вам і вашій студії необхідно диво для Різдвяних свят, оберiть продукти V-TAC і зробіть свої кращі фотокадри.

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.