Новини

Створи своє вічне літо за допомогою V-TAC

Створи своє вічне літо за допомогою V-TAC

Взимку нам найбільше не вистачає літа. Тим не менш, завдяки гарним зимових садам ресторанів і готелів, і в холодну погоду можна насолодитися екзотичною зеленню.

Світлодіоди - найближче джерело природного світла, і це робить їх ідеальним рішенням для подібних просторів. Вони не тільки не подразнюють очі людини, але й корисні для рослин.

Дизайн світильників LED економить місце, а різна довжина хвиль підходить для різних фаз росту рослин. Вони також економлять енергію, виділяючи багато світла без необхідності в великій кількості енергії. Тим самим ви заощадите кошти в довгостроковому плані. Не варто забувати, що LED - освітлення не містить токсичні матеріали і на 100% утилізується.

Крім того, світлодіоди не перегріють простір, що може зашкодити рослинам. А гра різних фарб і ступень освітленості доповнює цілісний інтер'єр закладів.

Якщо ви теж любитель рослин, ви можете влаштувати у себе вдома цілорічне літо за допомогою широкої гами продуктів V-TAC. Не має значення, чи є ви гордим власником невеликої квартири, або популярного бару, ви можете надати вашим рослинам відповідне освітлення, що має ключове значення для їх росту.

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.