Новини

Освітлення офісу з допомогою V-TAC

Освітлення офісу з допомогою V-TAC

Офіси типу "відкритий простір" стають все більш популярними в останні роки. Для багатьох роботодавців це бажаний варіант, але у нього є свої недоліки. Найбільший з них - відсутність природного світла в більшості робочих місць. В результаті, більшість співробітників змушені користуватися штучним світлом.

Тому вдалим рішенням для таких просторів є світлодіоди. V-TAC пропонує широку гаму продуктів, що можуть задовольнити потреби будь-якого офісу. Крім того, вони економлять енергію, мають довше життя в порівнянні зі звичайними лампочками, і, не на останньому місці, не генерують додаткове тепло, що нагріває приміщення.

Вони також характеризуються більш високим рівнем безпеки, що дуже важливо для безпеки співробітників. LED освітлення найближче до природного світлу, що допоможе знизити напругу і втому очей. Це є величезним плюс му для співробітників, які проводять багато часу перед моніторами комп’ютерів.

Також, світлодіоди ніколи не тремтять або видають шум, тому у вас не виникне ця прикра проблема, з котрою ви можете зіткнутися, використовуючи інші технології.

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.