Новини

Будь смарт

Будь смарт

Якщо коли-небудь вам довелося стати жертвою грабежу - крадіжки майна з вашого двору, або вашу припарковану на вулиці перед будинком машину пограбували - існує велика ймовірність, що грабіжник встиг втекти задовго до того, як ви дізналися про крадіжку, і не менш велика ймовірність ніколи не дізнатися ім'я винного у скоєному. Якщо ця ситуація вам знайома, значить настав час інвестувати в свою безпеку.

V-TAC пропонує абсолютно нову гамму smart камер - повністю сумісних з будь-яким smart пристроєм (мобільними телефонами, планшетами або персональними комп’ютерами) за допомогою Wi Fi інтеграції. Це простий і доступний спосіб стеження за важливими для вас об’єктами на відстані - квартирою, офісом, магазинами, рестораном, тощо.

Такі камери направляють сигнали під час руху в реальному часі по електронній пошті, діючи на відстані до 20-30 м. Камери обладнані високоякісними сенсорами зображень і відео з високою роздільною здатністю і швидкістю 20 кадрів в секунду. Нормальне робоче середовище - від -10°С до + 55°С. Ці пристрої стійкі до впливу вологи (дощу), снігу чи пилу, з терміном гарантії 1 рік.

Якщо ви віддаєте перевагу розумним покупкам, та є фанатом розумних будинків, або хочете спостерігати за будинком зі свого телефону, ви можете довіритися V-TAC і в 2020 році.

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.