Новини

Майбутнє з LED

Майбутнє з LED

Революція в освітленні пройшла дуже швидко. За 150 років ми перейшли від лампочок розжарювання до сучасного LED світла.

Бажання економити енергію, висока ефективність, надійність, а також збільшення тривалості життя є рушійними факторами проникнення світлодіодів в усі сфери нашого життя. Для більш ефективного використання, це освітлення можна також комбінувати з сенсорами руху.

Згідно з доповіддю, опублікованою Mordor Intelligence, ринок LED освітлення в 2018 р. оцінювався в 58,91 млрд. доларів, і, за прогнозами, до 2024 року він досягне 127,97 млрд. доларів, при загальному річному темпi зростання в розмірі 13,75% протягом прогнозного періоду (2020 р. - 2025 р.). Перехід до енергетично ефективних світлодіодів може привести до економії електроенергії в розмірі 18 млрд. доларів. Крім того, щороку можна уникнути більш 160 мільйонів метричних тон емісій вуглеводного діоксиду.

Зростаюча інформованість споживачів з питань навколишнього середовища і довговічність LED освітлення, включаючи урядові мандати в галузі енергетичної ефективності, є двигунами зростаючої популярності світлодіодів.

Зупинивши свій вибір на продукції V-TAC, ви можете сприяти більш зеленому майбутньому нашої планети.

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.