Новини

Світло моє, дзеркальце…

Світло моє, дзеркальце…

Світло моє, дзеркальце, скажи, хто на світі всіх миліше? Відома цитата з однієї з найулюбленіших казок Братів Грімм лише одне з багатьох підтверджень, що жінки відчувають необхідність подобатися, і навряд є більш відповідний час, ніж звернути увагу на жіночу красу в самий жіночий місяць року.

У цій ситуації на допомогу йде V-TAC. Компанія пропонує абсолютно новий продукт - LED дзеркало - кращий друг будь-якої жінки. Строгий і елегантний дизайн добре впишеться в інтер'єр і спальні, і офісу. Має у своєму розпорядженні опцією димки і тач-контролю (контролю за допомогою дотику). Колір - теплий, білий, що дозволяє розкрити натуральний колір обличчя і накласти більш природний макіяж. Крім того, дзеркало не подразнює очі і є найкращим заступником природного світла. Експлуатаційний термін цього продукту - 20 000 год. Не випадково всі салони краси інвестують в обладнання, в справжніх професіоналів, а також в якісне освітлення.

Одним з найбільш значних переваг LED освітлення марки V-TAC - індекс передачі кольору CRI> 80 за шкалою від 0 до 100. А чим вище CRI, тим краще представляються фарби освітленого об'єкта.

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.