Новини

LED освітлення для більш безпечних доріг

LED освітлення для більш безпечних доріг

Хороша видимість має першорядне значення для безпечного водіння. Ось чому хороше освітлення доріг не менш важливо, ніж освітлення автомобіля. Світлодіоди - найкраще рішення, тому що не створюють відблиски, не дратують очі, і вони просто безцінні під час туману. Крім того, у них довгий термін експлуатації, і все більше міст замінюють традиційне освітлення на LED.

Світлодіоди краще передають кольори. Передача кольору CRI у LED освітлення ближче до сонячного світла в порівнянні з будь-яким іншим сучасним джерелом штучного світла. Точність переданого кольору покращує контраст в процесі вашого спостереження за дорогою, дорожніми знаками та іншими об'єктами, що робить водіння більш безпечним як для вас, так і для інших учасників руху. Продукти V-TAC мають CRI> 80. Для порівняння - CRI натрієвих ламп - масово і традиційно використовуваних для освітлення доріг, значно нижче - між 20 і 60, що шкодить не тільки людині, а й птахам.

Світлодіоди, безперечно, найбільш ефективний в енергетичному відношенні, найбільш чистий і екологічний спосіб освітлення. Вони не містять токсичні матеріали і на 100% утилізуються. Світлодіодне освітлення відрізняється майже нульовими ультрафіолетовими емісіями.

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.