Новини

Майбутнє з LED

Революція в освітленні пройшла дуже швидко. За 150 років ми перейшли від лампочок розжарювання до сучасного LED світла.

Бажання економити енергію, висока ефективність, надійність, а також збільшення тривалості життя є рушійними факторами проникнення світлодіодів в усі сфери нашого життя. Для більш ефективного використання, це освітлення можна також комбінувати з сенсорами руху.

Будь смарт

Якщо коли-небудь вам довелося стати жертвою грабежу - крадіжки майна з вашого двору, або вашу припарковану на вулиці перед будинком машину пограбували - існує велика ймовірність, що грабіжник встиг втекти задовго до того, як ви дізналися про крадіжку, і не менш велика ймовірність ніколи не дізнатися ім'я винного у скоєному. Якщо ця ситуація вам знайома, значить настав час інвестувати в свою безпеку.

Створи своє вічне літо за допомогою V-TAC

Взимку нам найбільше не вистачає літа. Тим не менш, завдяки гарним зимових садам ресторанів і готелів, і в холодну погоду можна насолодитися екзотичною зеленню.

Освітлення офісу з допомогою V-TAC

Офіси типу "відкритий простір" стають все більш популярними в останні роки. Для багатьох роботодавців це бажаний варіант, але у нього є свої недоліки. Найбільший з них - відсутність природного світла в більшості робочих місць. В результаті, більшість співробітників змушені користуватися штучним світлом.

Наближає Різдво!

У найпрекраснішу частину року - Різдвяні свята, настає час приділити більше уваги найближчим людям. Професійні фотосесії стали обов'язковою частиною свята, а різні студії змагаються в створенні кращих декорацій. Але цього не достатньо для відмінного кадру. Професіонали знають, що хороша камера потребує і правильного світла.

Сторінка 1 із 17

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.