Новини

Створіть затишок з V-TAC

Літо – час для всього. Час для моря, але й час для гір. Час для риболовлі, але й час для вашого нового різнобарвного плаття. Час для ремонту заміського будиночку та відпочинку від напруженого повсякденного життя.

І запахло морем...

Їдемо на море! Наше улюблене речення влітку, а можливо і протягом усього року, або коли зібрались у якесь невідоме і екзотичне місце. Світлу частину дня, безперечно, проводимо на пляжі, а вечори – це романтичні прогулянки та приємні розмови на вулиці.

LED освітлення - ключовий гравець

Авіаквиток і нова країна - відмінний початок вашої наступної подорожі. Поїздки - кращий спосіб отримати нові враження, ознайомитися з новими місцями, людьми і їх культурою. Частиною туристичних поїздок є відвідування різних архітектурних пам'яток, які перемогли руйнівну силу часу.

Забезпеч собі літні спогади

Літо в розпалі, належить відпустка, і настрій більш ніж піднесений. Якщо у вас те ж саме, значить настав час планувати свою чергову відпустку або нову пригоду. Музичні фестивалі, пляжні вечірки, відпочинок в горах - чудова ідея для придбання незабутніх літніх емоцій, причому варіантів зробити це в Болгарії або за кордоном безліч.

Proper lighting improves sales

Refrigerator display lighting is among the most sophisticated LED applications. Since fluorescent tubes can be replaced with LED strips and thus enable the reduction of energy consumption, traders started to rely on them on a wider scale.

Сторінка 1 із 15

V-TAC LED Lighting

Контакти

  +359 2 90 566

   1, Iliansko Shaussee Blvd., Sofia 1220, BULGARIA

  Email: office@v-tac.eu

Слідкуйте за нами

Сертифікати

Dekra
Tuv
GS
CE
Rohs

Про Нас

Ми - V-TAC - надійний постачальник світлодіодної продукції в Європі - європейська компанія з багатонаціональною командою та офісами в Болгарії (Софія), Великобританії (Лондон), ОАЕ (Дубай), Індії (Мумбаї), Угорщині ( Будапешт), Україні (Київ), Румунії (Бухарест) та Австрії (Відень).

Наш логістичний центр в Софії досяг площі 40 000 квадратних метрів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для керування аутентифікацією, навігацією та іншими функціями. Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся, що ми можемо розмістити ці типи файлів cookie на вашому пристрої.